Stanovisko ApČ k teroristickému útoku v Mnichově

čec. 27 2016

Sebevražedná imigrační politika Evropské unie a multikulturní přístup k islámským komunitám vedly až k tomu, že jsou bezprostředně ohroženi i občané České republiky. Zabíjí se dvě hodiny od nechráněných českých hranic, navíc se islámští kolonizátoři Německa běžně pohybují i na českém území. A přímo v České republice existují islámské komunity dostatečně silné a zradikalizované, aby útočníkům poskytovaly informace, krytí a další potřebnou podporu.

Alternativa pro Českou republiku prohlašuje, že plnou odpovědnost za tuto situaci má vláda národní zrady Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše. Měla dostatek času a prostředků, aby Českou republiku udržela bezpečnou. Místo toho systematicky podnikala kroky, které bezpečnostní situaci zhoršovaly – od zastrašování a trestního stíhání těch, kdo na problém upozorňovali, až po podporu islámských komunit, včetně těch radikálních.

Poslední hodiny navíc ukazují, že současná vláda nemá schopnosti ani vůli svá předcházející selhání napravit. Prohlášení ministra vnitra o tom, že nemá informace o chystaném útoku, nemůže občany uklidnit. Zvláště když jiný vysoký funkcionář ČSSD přiznal neschopnost případnému útoku zabránit.

Alternativa pro Českou republiku vyzývá vládu Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše, aby okamžitě rezignovala a umožnila ta prezidentovi jmenovat dočasnou vládu, v níž budou hrát klíčovou roli bezpečnostní experti, a rychlé uspořádání předčasných voleb.

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Pro psaní komentářů se přihlašte