Marie Čapková

Marie Čapková

Žiji ve východočeských Jeníkovicích, pracuji jako zaměstnanec telekomunikační společnosti. Mám dospělého syna, baví mne divadlo, tanec a cestování.

Politice a zejména jejímu směřování v EU se aktivně věnuji zhruba 5 let. Začalo mě znepokojovat směřování evropské společnosti k neomarxismu a přizpůsobování se pronikajícímu islámu pod rouškou multikultury. Ač ateistka, vnímám, že náš hodnotový systém, tradice a celá společnost, které jsou vystavěny na židovsko-křesťanských základech, jsou rozebírány a bagatelizovány ve jménu utopické myšlenky, že všichni lidé na světě jsou si rovni, ba dokonce že Evropa má povinnost neustále odčiňovat dávné hříchy kolonialismu. To je cesta na jejímž konci si budeme opravdu všichni rovni - coby Alláhovi otroci.

V roce 2015 jsem aktivně působila ve spolku Blok proti islámu, kde jsem byla krajskou předsedkyní, v roce 2016 jsem byla ve volebním týmu Petra Štěpánka, který kandidoval za Alternativu pro ČR do Senátu. Poslední dva roky vedu neformální sdružení „Pardubický Salón“, se kterým se věnujeme pořádání besed a přednášek s hosty, kteří mají k výše uvedeným tématům a mnohému dalšímu co říci. Mezi naše nejvýznamnější účinkující patří spisovatel Benjamin Kuras, publicista Marian Kechlibar, Václav Klaus ml. a samozřejmě i Klára Samková. Spolu s našimi hosty a členy Pardubického Salónu se snažíme do veřejného života dostat opět zdravý selský rozum.

 

Vzdělání: střední průmyslová škola oděvní a Technická univerzita Liberec

Jazyky: pasivní znalost němčiny a ruštiny

https://www.facebook.com/marie.capkova.58

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter