David Nepimach

David Nepimach

Jsem obyčejný kluk z Moravy a jsem jeden z vás. Narodil jsem se na první jarní den roku 1974 v obci Přílepy u Kroměříže. V době dospívání na mě měl největší vliv můj dědeček. Naučil mě všemu (a ještě mnohem více), co by měl každý správný muž umět - postarat se o rodinu, dům a zahradu, vše opravit, přijít věcem na kloub, používat selský rozum, lásce k přírodě a ke zvířatům atd.

Po dokončení základní školy ve Zlíně jsem studoval střední veterinární školu v Kroměříži. Při studiích jsem se s partou kamarádů začal učit a trénovat kurzy první pomoci a techniky přežití v přírodě. Pod hlavičkou ČSČK jsme absolvovali i mnoho soutěží a na mistrovství republiky jsme skončili druzí.

Po maturitě jsem se až do nástupu na vojnu toulal po světě, kde jsem přežíval z různých pomocných prací a sezónních brigád. Vojna byla pro mne (svobodomyslného člověka) ze začátku celkem šok. I přes to, že jsem sloužil u průzkumných jednotek, kde jsem zastával funkci řidiče velitelského BVP, byla vojna celkem rutina. Budíček, rozcvička, snídaně,dopolední výcvik/práce, oběd, odpolední výcvik/práce, osobní volno/vycházky, večerka. Díky lásce ke sportu všeho druhu jsem neměl problém s fyzičkou a mnoho věcí, které jsme se učili, jsem znal už z civilu, takže mi povinná vojenská služba uběhla celkem rychle. Vojna pro mě byla každopádně velkým přínosem, respektive kamarádi, které jsem tam potkal. Je totiž velký rozdíl najít si kamaráda někde na diskotéce, nebo při vyhrocených situacích, pod stresem a při fyzickém vyčerpání. A právě tak jsem se seznámil s Romanem Lančaričem, a je to tak silné přátelství, že jsme si dokonce chvíli po vojně společně založili firmu a podnikáme spolu dodnes (cca 25 let).

Pár dní po vojně jsem se oženil a žili jsme s manželkou více než 20 let. Podnikání, stres a málo času byly hlavními viníky toho, že jsme se rozvedli. Nicméně vše probíhalo v klidné atmosféře a dohodli jsme se i bez advokátů. Z prvního manželství mám dvě nádherné a inteligentní dcery a mnoho zkušeností a poznatků do dalšího života. Nyní žiji ve šťastném a láskyplném vztahu a máme malou, krásnou princeznu. Má nynější žena Maruška je mi oporou, když má čas, všude mě doprovází, názorově stojí za mnou a celkově se skvěle doplňujeme.

O dění ve světě, v ČR i ve Zlíně jsem se aktivně zajímal vždy, ale do politiky jsem byl vtažen nedávno a vcelku náhodou. Před pár lety jsem ze zvídavosti zašel na sešlost zlínského Bloku proti islámu, a protože mě jejich smýšlení a program oslovily, začal jsem jim pomáhat. A kdo mě zná, ví, že když se do něčeho obuju, snažím se a makám a jen tak něco mě nezastaví. Začal jsem se setkávat s lidmi (nejen) z antiislámské scény což vyústilo i v nabídky ke kandidatuře z různých stran.

Rozhodl jsem se podpořit kandidátku své dlouholeté kamarádky Kláry Samkové. Klára je pro mne zárukou toho, že od programových priorit neuhne, na své lidi v týmu i voliče a podporovatele se nevykašle a bude neustále hledat různé způsoby k dosažení našich společných cílů.

 

Vzdělání: střední s maturitou

Jazyky: němčina, ruština

https://www.facebook.com/david.nepimach

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter