Lenka Klimková

Lenka Klímková

Jsem rodačka ze Sokolova.  Žila a pracovala jsem pět let v Německu a dnes pracuji z Prahy pro německou personální agenturu jako personální specialista - vyhledávám v celé Evropě schopné manažery v oboru IT.

Politika mě zajímá velmi dlouho, a proto jsem za svého působení v zahraničí navázala kontakty s německou Alternativou pro Německo (AfD). V České republice jsem byla u zrodu Alternativy pro Českou republiku 2017, jejíž členkou jsem dodnes.

V rámci svého politického působení překládám zajímavá videa z angličtiny a němčiny. Jako příklad mohu uvést projekt německých žen proti násilí ze strany migrantů „120db“ nebo projev člena AfD Dr. Curia v německém parlamentu o politickém islámu.

Během svého politicky aktivního působení jsem zjistila, že nelze být jen proti něčemu, ale že je důležité se soustředit na pozitivní cíle a být především pro něco. Kritizovat je snadné a kritiků pokřikujících z každého kouta politického spektra je mnoho. Co je však důležitější, je si ujasnit priority.

Ty moje se utvářely jak mým pobytem v zahraničí, tak současným stavem české i evropské politiky.

Cíle, za kterými si stojím a PRO které má smysl bojovat, jsou pro mě především:
• spravedlnost před zákonem pro všechny bez výjimky
• svoboda každého jednotlivce v nejvyšší možné míře.

Proto prosazuji zákaz politického islámu (tak, jak o něm mluví Bill Warner) a zastavení islámské migrace do Evropy. Jsem toho názoru, že politický islám ohrožuje jak český i evropský právní systém, což vidíme v okolních zemích, tak ohrožuje rovnost všech a svobody jednotlivce.
Proto budu usilovat o změnu v procesech současné Evropské unie a prosazovat Evropskou unii, která bude jako dřív pouze garantem obchodu evropských států a nebude tak jako dnes diktátorem cizí politiky. Přeji si návrat k samostatnosti jednotlivých členských států.

A proč je podle mě tak důležité letos volit do Evropského parlamentu euroskeptické síly?
Jde o zásadní eurovolby, ve kterých se rozhodne, zda spojené euroskeptické síly získají většinu a budou pak schopné zvolit euroskeptického předsedu Evropské komise, což vnímám jako první krok ke změně. Podle mého názoru idea eurofederalismu nefunguje a státy potřebují získat zpět svou suverenitu a svobodu.

Proto jsem se rozhodla kandidovat na kandidátce Alternativy pro Českou republiku 2017, kterou vede Klára Samková, protože to teď rozhodně má smysl.
Volte Kláru - volte alternativu pro Evropu.

https://www.youtube.com/watch?v=r8S8ULuRZd0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Zri69Djn1Dw&t=20s

 

Vzdělání: Gymnázium Sokolov, Certifikát v německé administrativě (Bürokauffrau IHK)

Jazyky: němčina, angličtina, základy franccouzštiny

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter