Mise

Přicházíme, abychom smetli současnou politickou „elitu“..

Naprostá většina občanů ČR dobře ví, co by měla vláda dělat. I my to víme. Jen pár politikům izolovaným na ministerstvech a v poslanecké sněmovně to ještě nedochází.

Ale od potřebné změny nás dělí volební vítězství. Volební vítězství tak výrazné, že přinutí stávající politiky k odchodu nebo k radikální změně chování.

Své aktivity soustředíme na parlamentní volby v roce 2017. Bude zapotřebí dosáhnout výsledku, který umožní sestavit vlasteneckou vládu odhodlanou hájit občanské svobody. Tak, aby i v České republice proběhla změna, jaké již proběhla v Maďarsku a Polsku, ke které se schyluje v Rakousku, a možná i v Německu.

Do voleb v letošním roce nasadíme několik senátních kandidátů. Podpoříme i některé osobnosti, které třeba kandidují za jiné strany, ale které nám jsou myšlenkově blízké. Hlavním cílem je vybudovat infrastrukturu potřebnou pro efektivní vedení chytrých kampaní. Chceme ukázat Babišovi, Sobotkovi a jejich poskokům, že je důvod se nás bát. A chceme také ukázat lidem, že současné politiky je možné porazit.

Budeme bojovat nejen proti vládním stranám, ale především proti médiím a samozvaným intelektuálním elitám. Víme, že budeme potřebovat odhodlání, disciplínu a dobré nápady. Ale to nemusí stačit. Neobejmeme se bez vaší pomoci. Potřebujeme finanční dary, praktickou pomoc a především spolupracovníky – tak, aby v každém městě a každé vesnici byli lidé rozhodnutí zastavit řádění byrokraticko-politické kliky.

Pokud souhlasíte s našimi názory a jste ochotni nás podpořit, kontaktujte nás.

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter