dub. 30 2019

Skokově porostou ceny energií. Děkujme EU a vládě ČSSD, která toto zvýšení podpořila! Ceny elektřiny a plynu v roce 2019 letí vzhůru. Podle médií je to snad nějaký přírodní úkaz. Něco, co přichází bez vlivu lidí a může za to fuj kapitalismus a volná ruku trhu. Ve skutečnosti je to důsledkem začátku fungování Market Stability Reserve – MSR od 1. 1. 2019. Jednoduše řečeno, ceny rostou díky EU a díky schválení vládou Sobotky a Babiše.

dub. 29 2019

HŘEJEME SI HADA NA PRSOU ANEB KDYŽ SE Z NESTÁTNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE STANE MOCNÉ IMPÉRIUM

Máte děti, které jsou součástí českého vzdělávací systému ve všech jeho stupních? Pokud ano, jste si jisti, že se ve škole učí pouze matematiku, jazyky, dějiny, zeměpis a odborné předměty, které je připravují na budoucí povolání? Myslíte si, že škola vychovává děti k lásce k vlasti, k hrdosti na vlastní národ, kulturu, historii, a to všechno s pokorou k těm, kteří kdy v minulosti byli za pravdu stíháni a mnohdy za ní položili život?

dub. 12 2019

Evropské volby 2019 v České republice

V Česku budeme volit 21 nových europoslanců. Přečtěte si následující důležité informace.

dub. 04 2019

Současná vláda ČSSD, ANO (a KSČM) si vytyčila, mimo jiné, jako jeden z cílů boj proti suchu. Tak teď budeme asi vesele budovat nádrže, přehrady a poldry za peníze daňových poplatníků.

dub. 03 2019

Svoboda není jenom prázdným pojmem! Toto slovo má konkrétní náplň. Takovou náplní jsou například výše daní, svoboda projevu, svoboda cestování nebo počet zákonů.