čec. 27 2016

Chceme žít v bezpečné, svobodné a hrdé zemi.

Jsme přesvědčeni, že občané si zřizují vlády proto, aby chránily jejich životy a svobody, a případně, aby jim poskytovaly některé služby.

čec. 27 2016

Sebevražedná imigrační politika Evropské unie a multikulturní přístup k islámským komunitám vedly až k tomu, že jsou bezprostředně ohroženi i občané České republiky. Zabíjí se dvě hodiny od nechráněných českých hranic, navíc se islámští kolonizátoři Německa běžně pohybují i na českém území. A přímo v České republice existují islámské komunity dostatečně silné a zradikalizované, aby útočníkům poskytovaly informace, krytí a další potřebnou podporu.

čec. 22 2016

Místopředseda ApČ2017

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předseda pražské divize

Předseda kontrolní a revizní komise

Podnikatel

čec. 22 2016

Hlavní manažer

Podnikatel

čec. 17 2016

Stydíme se za vládu, která má za spojence Erdoganův diktátorský islámský režim. Stydíme se za vládu, která zavírá oči před zvěrstvy, která tento režim páchá. Stydíme se proto za Sobotkovu vládu národní zrady i za všechny zdejší politiky, kteří se alibisticky vykrucují floskulí, že Erdogan byl zvolen v demokratických volbách.

čec. 15 2016

Zatímco muslimští teroristé dál vraždí evropské obyvatelstvo, tu v Paříži, tu v Londýně, tu v Madridu, tu v Bruselu, tu v Nice, tu jinde, politickou korektností zaslepení eurounijní vládci, již zcela odtržení od reality, dál sní svůj zvrácený sen o multikulturní společnosti.

čec. 14 2016

Ve středu, 13. července Alternativa pro Českou republiku 2017 představila své kandidáty pro sněmovní volby 2016.

čec. 11 2016

Když se v listopadu 1989 složil komunistický režim, zdálo se, že pravda a láska opravdu zvítězily nad lží a nenávistí. Lidé byli nadšení a věřili, že demokracie slavně pokořila totalitu. V roce 2016 je všechno jinak. Zprofanovaná Pravda a zprostituovaná Láska se přeměnily na lež a nenávist a chapadla totality už zase demokracii rdousí. Co se to stalo?

čec. 11 2016

Když se v listopadu 1989 složil komunistický režim, zdálo se, že pravda a láska opravdu zvítězily nad lží a nenávistí.

čec. 08 2016

Ve čtvrtek 7. 7. 2016 na půdě Institutu VK přijal bývalý prezident České republiky Václav Klaus předsedu Alternativy pro Českou republiku Petra Hampla. Předmětem schůzky byla debata o současné politické situaci u nás i v Evropě. Petr Hampl při této příležitosti Václava Klause také informoval o ustavujícím sněmu, programu a záměrech Alternativy pro Českou republiku.

Strana 1 z 2