čec. 27 2016

Milujeme osobní svobodu, ctíme demokracii a svobodu slova, odmítáme politickou korektnost, nesnášíme rasismus v jakékoli podobě.

  • hájit svobodu a bezpečí vlastních občanů                     
  • vést Českou republiku jako suverénní stát                     
  • zastavit multikulturalismus a islamizaci Evropy                     
  • transformovat EU zpět do podoby Evropských společenství
  • zrušit naprostou většinu byrokratických povinností pro živnostníky a malé firmy včetně EET
  • zjednodušit daňový systém a výběr daní                     
  • zredukovat nesmyslné a zbytečné regulace a zákony
  • zrušit tzv. koncesionářské poplatky a napravit média veřejné služby
  • odstřihnout politické neziskovky od veřejných rozpočtů
  • být alternativou, která tu mnoha občanům zoufale chybí
čec. 27 2016

Sebevražedná imigrační politika Evropské unie a multikulturní přístup k islámským komunitám vedly až k tomu, že jsou bezprostředně ohroženi i občané České republiky. Zabíjí se dvě hodiny od nechráněných českých hranic, navíc se islámští kolonizátoři Německa běžně pohybují i na českém území. A přímo v České republice existují islámské komunity dostatečně silné a zradikalizované, aby útočníkům poskytovaly informace, krytí a další potřebnou podporu.

čec. 22 2016

1.Místopředseda APČR 2017

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kancelář APČR

Podnikatel, SW analytik, programátor

čec. 22 2016

Místopředseda APČR 2017

Konzultant v oblasti kybernetické bezpečnosti

čec. 17 2016

Stydíme se za vládu, která má za spojence Erdoganův diktátorský islámský režim. Stydíme se za vládu, která zavírá oči před zvěrstvy, která tento režim páchá. Stydíme se proto za Sobotkovu vládu národní zrady i za všechny zdejší politiky, kteří se alibisticky vykrucují floskulí, že Erdogan byl zvolen v demokratických volbách.

čec. 15 2016

Zatímco muslimští teroristé dál vraždí evropské obyvatelstvo, tu v Paříži, tu v Londýně, tu v Madridu, tu v Bruselu, tu v Nice, tu jinde, politickou korektností zaslepení eurounijní vládci, již zcela odtržení od reality, dál sní svůj zvrácený sen o multikulturní společnosti.

čec. 11 2016

Když se v listopadu 1989 složil komunistický režim, zdálo se, že pravda a láska opravdu zvítězily nad lží a nenávistí. Lidé byli nadšení a věřili, že demokracie slavně pokořila totalitu. V roce 2016 je všechno jinak. Zprofanovaná Pravda a zprostituovaná Láska se přeměnily na lež a nenávist a chapadla totality už zase demokracii rdousí. Co se to stalo?

čec. 11 2016

Když se v listopadu 1989 složil komunistický režim, zdálo se, že pravda a láska opravdu zvítězily nad lží a nenávistí.

čec. 01 2016

Alternativa pro Českou republiku vítá rozhodnutí rakouského ústavního soudu, kterým pro různé nesrovnalosti zrušil druhé kolo rakouských prezidentských voleb. Když si odůvodnění tohoto rozhodnutí přeložíme do normální řeči, neznamená to nic jiného, než že Van der Bellenovi příznivci při používání a sčítání tzv. korespondenčních hlasů podváděli.