kvě. 24 2016

Výsledky rakouských prezidentských voleb ještě nebyly ani spočítány a už bylo možné udělat jeden důležitý závěr. Jaký? Že česká média a čeští novináři, píšící o politice, jsou ve své většině zdegenerovaní. Míra propagandy, kterou chrlí, už totiž přesahuje únosnou mez. Prakticky žádná zpráva se již neobejde bez propagandistického nálepkování. Leč zcela selektivně. Reprezentant politické strany, jež artikuluje úplně normální tužby obyvatelstva, je soustavně nálepkován coby populista, případně krajní pravičák. Naopak reprezentant skutečně extremistické levičácké partaje je zásadně prezentován bez jakýchkoli přídomků. Jaký z toho lze učinit závěr? Jistou výhodou je, že dle užití slova populista si každý může okamžitě učinit závěr, který novinář je idiot.

kvě. 23 2016

Přípravný výbor Alternativy pro Českou republiku lituje nezvolení Norberta Hofera prezidentem Rakouska.

kvě. 23 2016

Naprosto chápu, že se tepličtí gymnazisté zastali své spolužačky Eman Ghaleb, která se stala terčem kritiky za rozhodnutí nesundat islámský šátek ani během vyučování. Být na jejich místě, asi bych jednal stejně. Co jiného má člověk dělat, když se kamarádka dostane do nesnází.

kvě. 17 2016

Multikulturalismus jako spiknutí neschopných

Opět dochází na slova Karla Marxe, tentokrát na známý citát o tom, že dějiny se opakují. Poprvé jako tragédie, podruhé jako komedie.

kvě. 17 2016

S napětím očekáváme, jak se orgány činné v trestním řízení a zdejší média postaví k bezprecedentnímu počinu českého občana, který na londýnskou mešitu vyvěsil de facto výzvu k fyzické likvidaci předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a dále ji šířil prostřednictvím facebooku.

kvě. 16 2016

Vážení přátelé, signatáři a podporovatelé, milí občané!

Je to přesně týden, co jsme zveřejnili první tiskovou zprávu o ustavení přípravného výboru Alternativy pro Českou republiku (ApČ) a její programový Manifest. Samozřejmě jsme předpokládali, že náš krok vzbudí určitou pozornost, ale odezva překonala veškerá naše očekávání.

kvě. 15 2016

Čím se dá bojovat proti islamizaci? Jen svobodou...

To nikdo nechce - dokonce ani sluníčkáři. Nechceme hořící auta v ulicích, nechceme teroristické útoky, nechceme znásilňování a vraždy ze cti. Jenže jak se tomu bránit? Západní země to všechno mají a neví, co s tím. Neubránili se.

kvě. 15 2016

Elektronická evidence tržeb je ekonomický nesmysl a jen malá domu pro IT firmu vybranou agrofertem.

Způsob zvýšení „tržeb“ státního rozpočtu, který zvolil Andrej Babiš, je typicky levicový – tedy kontrola, regulace, tresty. Tento způsob, jak se v minulosti mnohokrát ukázalo, není funkční.

kvě. 14 2016

O vynikající osobnosti Karla IV. toho bylo řečeno dost a ještě bude.

Já připomenu něco jiného. Lidi, jejichž jména ani neznáme, a přesto hráli důležitější roli než panovník. Protože, nemylme se, tenhle most postavil Karel IV. Ten úkoloval stavitele a občas se přijel podívat, jak práce postupuje. Byly to stovky normálních chlapů, co tu tehdy nechaly kus života.

kvě. 14 2016

K manifestu Alternativy pro Českou republiku se přihlásili:

 

Tomáš Haas
politolog a politický poradce

Tomáš Haas

Benjamin Kuras
spisovatel, dramatik, překladatel
a publicista
Benjamin Kuras

 


doc. Jaroslav Zvěřina
sexuolog a bývalý místopředseda
Poslanecké sněmovny a europoslanec
doc. Jaroslav Zvěřina

Ing. Vladimíra Mročková
předsedkyně iniciativy
Bez koncesionářských poplatků
Ing. Vladimíra Mročková

 

 


Ing. Petr Paulczyňski
„VIP“ blogger
Ing. Petr Paulczyňski

Ladislav Větvička
několikanásobný blogger roku
Ladislav Větvička

 

 


Pavlína Gardianová
malířka
Pavlína Gardianová

Dan "Zeppelin" Horyna
rockový zpěvák a terapeut
Dan

 


Dále nám svou podporu vyjádřili:

Josef Fasora, Ing. Jan Rathouský, Petr Smetana, Marta Siblíková, Jaromír Tesař - Hodonín, Josef Červinka - Liberec, Ing. Jan Hora - Praha, Ing. Oskar Turcsányi, Jana Novotná - Radnice, Jiří Slanina - Liberec, Marcel Bondar, Dr. Miloš Hakl, Ing. Petr Macek - Jeseník  


a další stovky lidí, jejichž jména budeme postupně doplňovat. Moc vám všem děkujeme za podporu.

Strana 1 z 5