Soukalová, Zeman, Schwarzenberg

kvě. 12 2016

Se zájmem jsem si přečetl vyjádření naší velmi úspěšné sportovkyně, biatlonistky Gabriely Soukalové k osobě prezidenta ČR Miloše Zemana.

Je s podivem že ona i některé další celebrity používají ve spojení s Milošem Zemanem slovo neslušný a zároveň se vyjádří ve smyslu, že by na jeho místě viděli radši Karla Schwarzenberga.

Dokázal bych to pochopit, neboť každý má právo na svůj názor, ale tento názor by měl být podpořen něčím jiným, poněkud sofistikovanějším, než tím, že Miloš Zeman je neslušný. Zejména v kontrastu s Karlem Schwarzenbergem je to poněkud komické. Zatím co současný prezident se vyjadřuje až na výjimky, které spadají do rozhovoru o Pussy Riot, což správně přeložil jako Kundí orgie, velmi slušně a pouze používá tzv. bonmoty, což méně vzdělaným lidem může připadat poněkud neslušné, a proto mu vyčítají sprosté chování, tak pan „osvícený“ kníže mluví velmi často slovníkem 4. cenové skupiny a je to vydáváno za roztomilé vyjadřování. Zatímco manželka současného prezidenta je velmi slušná dáma, tak kníže neváhá přijít na kulturní akci se štětkou nejhrubšího zrna a nikdo se tomu nediví, je to přeci kníže. Zatímco současný prezident neprivatizoval žádné podniky, tak pan kníže s panem Bakalou zprivatizoval za pár korun Becherovku, kterou pak s obrovským ziskem prodali. Zatímco současný prezident přispívá na klokánky a národní dluh, tak největší kamarád pana knížete je již zmiňovaný Bakala, který na podivném prodeji OKD vydělal přes 100 miliard Kč, a díky kterému skončí stovky jeho zaměstnanců na dlažbě a my všichni jim budeme platit následující 3 roky 8 000,- měsíčně. Takže slečno Soukalová a další celebrity, než se budete takto vyjadřovat, vytáhněte prosím svoji hlavu ze zadku a trochu se rozhlédněte po okolí aby jste věděli o čem mluvíte.

Richard Perman

Sdílejte tento článek.

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Komentáře

 • Richard Perman

  Vážený Petře, nepoužil jsem jediné neslušné slovo vyjma překladu anglického názvu, a jestli pravdu nazýváte argumentačním faulem, tak by jste se nad sebou měl asi trochu zamyslet. Chápu, že pravda je u nás díky některým lidem dosti poškozený název ale stále je jenom jedna, ta kterou máme na prezidentské standartě a ta naštěstí ještě vítězí.

  Richard Perman   |   15. 05. 2016
 • Jan

  Petře, když má člověk hlavu v něčím zadku, tak na něj musíte mluvit tak, aby to slyšel.

  Jan   |   14. 05. 2016
 • Petr

  Vám by pane Perman trochu slušného vychování také prospělo. A ty argumentační fauly, bez nich to neumíte?

  Petr   |   13. 05. 2016
Pro psaní komentářů se přihlašte